вівторок, 24 квітня, 2018, 23:10 Політика
Нардеп про статки генпрокурора: Він «запакувався» до рівня олігарха середньої руки
ZIK
ZIK

У генпрокурора Юрія Луценка вибудувана легенда, начебто він оточений заможними родичами, заможними бухгалтерами, а у нього самого немає нічого. Проте вже зараз за нерухомістю, яка є в Луценка, видно, що він «запакувався» до рівня олігарха середньої руки.

Про це в ефірі спецпроекту «Луценко. Справи прокурорські» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

Нагадаємо, 2006 року, коли Юрій Луценко обіймав посаду міністра внутрішніх справ, журналісти оприлюднили документ, у якому заступник Луценка Олександр Новиков прямим наказом вимагає, щоб усі підрозділи МВС перейшли на тарифні плани компанії-провайдера послуг мобільного зв’язку – «Українські новітні телекомунікаційні системи».

Як заявив народний депутат України Сергій Лещенко, йдеться про компанію, яку контролювала родина Луценків. «Компанія, де дружина Луценка працювала директором, але фактично вона контролювалася родиною Луценка. Це їхня була компанія», – заявив Сергій Лещенко.

Після Революції Гідності, у 2015-му, з’ясувалося, що родина Луценків володіє бізнес-центром, ціна якого, за найскромнішими підрахунками, сягає трьох мільйонів доларів. Ним тепер володіє 28-річний син Юрія Луценка. У 2016-му знайшлися 8 квартир у центрі Києва ціною близько 4 мільйонів доларів, записаних на екс-бухгалтерку дружини Юрія Луценка – Ірини.

«Виявляється, ця жіночка працювала в Антимонопольному комітеті з Іриною Луценко. Потім вона працювала бухгалтеркою, і потім на неї записали ці квартири, які син Луценка зараз здає в оренду і отримує гроші», – заявила виконавчий директор Центру протидії корупції Дарія Каленюк.

Окрім того у Юрія Луценка виявили квартиру в Криму – на майже мільйон доларів, яка теж оформлена на вже відому бухгалтерку Риженко. Додамо, у 2017-му син генпрокурора придбав квартиру ціною у шість із половиною мільйонів гривень. А його мати Ірина Луценко, теж у 2017-му, купила новеньку модель елітного позашляховика – за 2,5 мільйона гривень.

«Тобто, якщо подивитися на нього, в нього нічого немає, але тут кум, тут бухгалтерка, тут тесть. Коли в нього питаєш, звідки гроші – він ще й сином прикривається. Бачимо, що вже зараз за нерухомістю, яка є в Луценка, він запакувався до рівня олігарха середньої руки», – заявив Сергій Лещенко.

Красива верхівка майнової піраміди сімейства Луценків – їхній велетенський будинок поблизу Києва. «Це ознака незаконного збагачення, мовою нового законодавства, яке ми написали. Не міг жоден міністр внутрішніх справ чесно заробити на такий маєток», – резюмував народний депутат України Єгор Соболєв.

Навіть після того, як Луценки визнали цей дім своїм, у своїх деклараціях обоє дружно і постійно зазначають, що будинок їм не належить.

«Коли мова заходить про будинок, Луценко каже, що це не його, а його тестя, а він є звичайний український пенсіонер, який ніколи у житті таких грошей не тримав у руках і не бачив», – заявив Сергій Лещенко.

Читайте також: Мільйон – за день: стало відомо, у скільки обійшлося гучне весілля сина Луценка

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 09:20 :53