вівторок, 24 квітня, 2018, 14:59 Регіони
На Закарпатті розкрадають елементи унікальної вузькоколійки
На Закарпатті розкрадають елементи унікальної вузькоколійки
На Закарпатті розкрадають елементи унікальної вузькоколійки

Через розкрадання елементів унікальної вузькоколійки, вже два місяці поспіль не курсує унікальний потяг Виноградів-Хмільники, який в народі ще називають Анцею Кушницькою. Цей потяг унікальний для області, він єдиний (з вузькою колією), що зберігся в області і досі функціонує.

Крім того, Анця Кушницька вже давно стала однією з туристичних родзинок краю.

«З сумом можу констатувати, що на 110 році життя, Боржавська вузькоколійка, як транспортна інфраструктура, припинила своє функціонування. Багато друзів вузькоколійки, гостей та місцевих, за останній час дописують, що мали бажання проїхатися за розкладом потяга Виноградів – Хмільник, але потягу не було в ходу...і так другий місяць поспіль. Офіційно – викрали елементи колії, і закриття ніби тимчасове», – повідомив активіст Денис Добра.

Натомість, вже сьогодні, в Закарпатській ОДА повідомили, що Укрзалізниця відновить розкрадені колії і вже 6 травня Боржавська вузькоколійка буде задіяна на міжнародному фестивалі «Угочанська лоза» у Виноградові.

Разом з тим ведуться перемовини з залізничниками Румунії, аби дістати для закарпатської вузькоколійки ретро-паровоз, який розвозитиме туристів у літній період.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 22:52 :38