вівторок, 24 квітня, 2018, 7:21 Світ
МЗС: У Канаді сприятимуть досягненню миру в Сирії
Фото: EPA-EFE/YOUSSEF BADAWI
Фото: EPA-EFE/YOUSSEF BADAWI

Канада готова надати будь-яку допомогу ООН у пошуку мирного виходу із сирійської кризи.

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Мирний процес потрібен зараз більше, ніж будь-коли. Нашою метою повинні стати широкі та репрезентативні перемовини із добрими намірами. Ми у всьому допомагатимемо спецпредставнику ООН Стафану де Містурі й іншим, хто діє сумлінно і з повагою до міжнародного прав», – сказав парламентський секретар міністра закордонних справ Канади Омар Альгабра.

Він додав, що цього тижня долучиться у Брюсселі до конференції, присвяченої розв’язанню сирійської кризи.

«Учасники конференції зосередяться на підтримці політичного рішення сирійської кризи, мобілізації міжнародної допомоги сирійцям, підвищенні захисту місцевого населення, а також забезпеченні доступу гуманітарних працівників у Сирії», – пояснили у МЗС.

У зовнішньополітичному відомстві Канади також нагадали про свою підтримку нещодавніх ракетних ударів США, Франції та Великобританії по об’єктах хімічної інфраструктури Сирії.

«Канада повторює своє найсуворіше засудження використання режимом Асада хімічної зброї у східній Гуті 7 квітня й ще раз підтверджує свою підтримку рішенню США, Великобританії і Франції знищити здатність режиму Асада використовувати хімічну зброю проти власного народу», – запевнили у МЗС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 04:03 :49