live
Новини » Події 89

ГПУ хоче перевірити законність рішення суду про скасування арешту «рахунків Януковича»

Генеральна прокуратура України має намір перевірити, чи законне рішення слідчого судді Печерського районного суду Києва про зняття арешту, накладеного на рахунки семи фірм, пов’язаних із сином екс-президента України Віктора Януковича Олександром.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«ГПУ за фактом скасування 14.02.2018 слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва арешту з рахунків ТОВ «Тіпікон А», ТОВ «ВБР-Інвест», ТОВ «Лайтрум», ТОВ «Квардіс Н», ТОВ «Вектор- Перспектива», ТОВ «Араніт К», ТОВ 2Ді Соуз» вирішується питання щодо внесення відповідних відомостей до ЄРДР для перевірки законності даного рішення суду за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови)», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у Генпрокуратурі зазначають, що відомству стало відомо про прийняття зазначеного рішення слідчого судді «лише в квітні поточного року, після надходження вищевказаної ухвали до ГСУ Національної поліції України».

«До Генеральної прокуратури України вказана ухвала взагалі не надходила», – наголошують у ГПУ.

Також з метою перевірки стану розслідування у зазначеному кримінальному провадженні ГСУ Національної поліції України призначено службове розслідування.

Нагадаємо, з рахунків фірм Януковича-молодшого пов’язаних з сином екс-президента Віктора Януковича Олександром, суд зняв арешт.

Loading...
Loading...
Loading...