Новини » Політика 23 квітня, 2018, 21:10
Експерт розповів про загрозу втрати Росією права вето в Радбезі ООН

Події останнього часу чітко засвідчують, що Росія свідомо йде на ескалацію напруженості в світі, відповідно – на розгортання нового етапу «холодної війни». На Заході це добре розуміють. Варто лише згадати слова президента Франції про Путіна, якого Макрон назвав настільки одержимим, що «щодо нього не можна собі дозволяти наївності».

Про це повідомляє канал новин «24».

Росія продовжує агресивну політику і світ потрясатимуть нові конфлікти. Але… Співголова ГІ «Права справа» Дмитро Снєгирьов упевнений «Захід зацікавлений у присутності РФ в ООН, тому позбавляти права вето в Радбезі чи, тим більше, виключати Москву з організації, не буде ніхто».

Як зауважує Снєгирьов: спецпредставник США в Україні Волкер заявив, що зміни до статуту ООН не розглядатимуть. Захід, мабуть, керується історичним досвідом. Свого часу СРСР виключили з Ліги Націй. Це сталося 1939-го, однак агресії тодішнього Кремля не зупинило. Росія себе ж оголосила спадкоємцем колишнього СРСР. Захід розуміє, що не стримає Путіна від агресивних задумів. На думку експерта, присутність Росії в ООН Захід розглядає як «стримуючий елемент і запобіжник у моменті протистоянні російській агресії».

Читайте також: Російський політолог розповів, як США знищать Росію

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 06:36 :12