понеділок, 23 квітня, 2018, 16:52 Політика
ZIK покаже «Луценко. Справи прокурорські»
<nbsp;>

Весілля для сина Генпрокурора України потенційно обійшлося у 6,5 мільйонів гривень. Звідки такі гроші? Та як так сталося, що Юрій Луценко став першим прокурором в історії України, про якого крутять рекламу на радіо та телебаченні?

Телеканал ZIK презентує односерійний спецпроект «Луценко. Справи прокурорські». Прем’єра журналістського розслідування відбудеться у вівторок, 24 квітня, о 21:30. Ефірний показ продовжиться годинним обговоренням у студії ZIKу. Серед спікерів – журналіст, автор розслідування Костя Андріюк, голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін, народний депутат, позафракційний, Юрій Дерев’янко.

Журналісти телеканалу ZIK розкажуть глядачам про витрати родини Луценків, що за минулий рік склали майже 16 мільйонів гривень, та покажуть розкішний маєток на ділянці у чверті гектара вартістю понад 1 мільйон доларів, в якому мешкають Луценки.

Тож не пропустіть на ZIKу викривальний спецпроект «Справи прокурорські» про статки і не тільки Генерального прокурора України Юрія Луценка. Вже завтра о 21:30.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 02:59 :58