Новини » Економіка 23 квітня, 2018, 16:49
Україна обговорить з Єврокомісією неприпустимі обмеження на імпорт сталі
Фото: Pixabay
Фото: Pixabay

Україну можуть включити до переліку країн, щодо яких з боку ЄС існує ймовірність введення обмежень на імпорт металургійної продукції, тому вищезгадані сторони розпочали діалог.

Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська за результатами зустрічі у понеділок з єврокомісаром з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом, пише Укрінформ.

«Ми сьогодні говорили про спеціальне захисне розслідування, яке було розпочате Європейським Союзом, щодо імпорту продукції металургії. Це 26 товарних позицій», – поділилась Наталія Микольська.

Торговий представник України запевнила, що це розслідування спрямоване проти захисту металургійного ринку ЄС, незалежно від країни походження цієї продукції. Також додала, що у 2017 році Україна мала один з найбільших показників з експорту такої продукції до ЄС – на 1,3 млрд євро.

«Відповідно, застосування будь-яких обмежувальних заходів, навіть захисних, незалежно від країни походження, і застосування їх до України однозначно нівелює цілі угоди», – зауважила Микольська.

Європейській стороні також було заявлено, що Київ не бачить жодних юридичних підстав для застосування будь-яких захисних заходів проти України у рамках цього розслідування.

«Наша позиція була вислухана і почута Єврокомісією. Ми домовилися продовжити діалог», – підсумувала торговий представник України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 09:12 :52