понеділок, 23 квітня, 2018, 14:37 Політика
Онищенко поки що не збирається віддавати плівки, – Баганець

Виглядає так, що Олександр Онищенко поки що не віддаватиме свої пілвки, бо розуміє, що зараз ніхто не притягне Петра Порошенка до кримінальної відповідальності. Тому він використовуватиме їх виключно у політичних цілях, щоб Порошенко швидше пішов у відставку.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив заступник Генерального прокурора України (у 2014-2015 роках) Олексій Баганець.

«Якщо говорити конкретно про українське законодавство, то після оприлюднення Олександром Онищенком компромату на Президента України мав би відбутися огляд пристрою, на який робились записи, і мали б розшифровуватись аудіозаписи на ньому», – підкреслив Олексій Баганець.

Окрім цього, зазначив він, правоохоронці мали б скласти протокол огляду, протокол прослуховування з залученням фахівців, а потім через клопотання до суду призначити фоноскопічну експертизу.

«Я вже неодноразово спостерігав за цією ситуацією. Єдине, що мене дивує, чому Олександр Онищенко не віддає свої плівки. Я переконаний, що сьогодні він цього робити не буде, адже розуміє, що зараз ніхто не притягне до кримінальної відповідальності Петра Порошенка», – вважає екс-заступник Генерального прокурора.

Тому, додав експерт, Онищенко використовуватиме свій компромат виключно з політичних цілей, щоб Петро Порошенко швидше пішов у відставку.

«Олександр Онищенко не заперечує, що він співпрацює з представниками іноземних правоохоронних органів. То чому ж він, з метою підтвердження оригінальності голосів Президента, досі не звернувся до компетентних експертних установ у Європі чи США?», – запитує фахівець.

Також він пригадав справу Мельниченка, коли окрім того, що українські правоохоронні органи залучали іноземних експертів, вони ще й надавали своїх представників і відправляли аудіозаписи в США, таким чином проводячи дослідження.

«Чому Онищенко досі не скористався такою можливістю і за два роки не підтвердив оригінальність цих записів у авторитетних експертних установах Європи чи США?», – запитує експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 03:35 :07