понеділок, 23 квітня, 2018, 22:05 Політика
Ліза Богуцька: Мені здається, що Порошенко не досидить цей термін і буде арештований
ZIK
ZIK

Мені здається, що Петро Порошенко не досидить цей термін і буде арештований. Порошенко стрімко втрачає рейтинги, але ніяк не може зупинитися в пограбуванні держави.

Про це в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK заявила громадська активістка Єлизавета Богуцька, відповідаючи на запитання чи вірить вона у сценарій дострокових виборів в Україні.

«Вірю. Мені чомусь так здається, що Порошенко не досидить цей термін і буде арештований. Мені також здавалось, що Янукович також не досидить і думала, що він буде арештований. Те, що зараз Порошенко робить, я вже не кажу, що він втрачає рейтинги, він не може зупинитися в пограбуванні держави. Здавалося б, варто злізти з того потяга й почати щось робити», – вважає пані Богуцька.

На її переконання, зараз Петро Порошенко намагається прикритися єдиною помісною церквою.

«Так, він намагається прикрити те, що він творить далі з державою. Я б ніколи не сказала, що він до мозку кісток віруюча людина, бо він би дотримувався 10 заповідей. Таке враження, що Петро Олексійович ніколи не брав у руки Біблію. Це може бути використане для того, аби закрити все те, що випливає навколо нього», – розповіла гостя програми.

Як зауважила активістка, дуже добре, що книга, в якій використані плівки Онищенка, буде опублікована в Німеччині, Франції, Іспанії, аби європейці читали про те, що відбувається в Україні.

«Ми тут перебуваємо в замкненому просторі. Лоббі Президента в Європі та Америці дає позитивний результат лише для нього. Дуже багато мігрантів хвалять нашого Президента, оскільки вони не мають достовірної інформації про те, що тут відбувається. Коли вони будуть це читати, то я уявляю собі резонанс. Петро Олексійович може стати не просто нерукопожатним, навіть селфі з ним може бути тавром сорому на європейському політику. З таким корупціонером не можна буде перебувати поруч», – констатувала Єлизавета Богуцька.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 20:39 :29