Новини » Політика 23 квітня, 2018, 21:30
Гримчак: Зняття недоторканності призведе до тиску влади на опозиційних депутатів
ZIK
ZIK

Україна як демократична держава зберіглася саме тому, що в нас завжди був незалежний парламент і велика кількість депутатів, опозиційних до влади.

Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Я вважаю, що наразі швидкого результату від роботи НАБУ чекати не варто. Я спілкувався з подібними органами в Польщі, які тільки через 10 років змогли засудити міністра, який свого часу зробив незаконну приватизацію.

Оскільки доказову базу часто потрібно збирати у різних країнах, це досить затягнутий процес. І кваліфіковано довести провину людини, а особливо масштабні корупційні злочини, дуже складно», – переконаний Юрій Гримчак.

Що ж до корупційної справи Розенблата і Полякова, заступник міністра має сумніви у чистоті зібраних доказів.

«Із погляду політичної діяльності, я вважаю, що депутати Розенблат і Поляков мали б залишити політичну діяльність. Адже їхня репутація вже під сумнівом, тому треба йти і доводити в суді свою позицію.

Однак так мало би відбуватися в будь-якій цивілізованій країні, але в не в нас. Адже не будемо забувати, що на мажоритарних виборах такі депутати, як Розенблат, знову можуть потрапити до парламенту», – зауважив Гримчак.

Окрім того урядовець наголосив, що завжди виступав за збереження депутатської недоторканності саме для того, щоб опозиція відчувала себе більш захищеною.

«Як представник влади я чудово розумію, що зняття недоторканності призведе до того, що велика кількість питань щодо Верховної Ради і голосувань для влади буде вирішуватися набагато простіше, ніж зараз.

Але Україна як демократична держава зберіглася саме тому, що в нас завжди був незалежний парламент і велика кількість депутатів, опозиційних до влади», – підкреслив Юрій Гримчак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 13:26 :50