понеділок, 23 квітня, 2018, 20:47 Світ
Глава МЗС Литви не бачить передумов для перегляду відносин з Москвою
Глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс.
Глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс.

Глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс заявив про відсутність передумов для зміни політичної лінії у відносинах з Росією.

Так він відгукнувся про проведену у понеділок прем’єр-міністром Литви Саулюсом Сквернялісом нараду, присвячену відносинам з Росією та країнами Східного партнерства, повідомляє Delfi.

«Ми говоримо про практичний рівень, на якому багато чого можна зробити. А корекцій у політичній поведінці немає, для цього немає передумов», – заявив журналістам глава МЗС після зустрічі.

У нараді також взяли участь посли кількох країн.

Лінкявічюс підкреслив, що там не йшлося про поліпшення політичних відносин з Росією. «Сьогодні про це не було мови, я сказав ще раз – немає передумов змінювати будь-які цілі, коригувати політичну поведінку», – зазначив міністр.

Він пояснив, що потепління у відносинах з Росією можливе тільки за її ініціативи.

«Потепління має йти з їх боку, з боку тих, хто заморожує. Я категорично відкидаю міркування про те, що ми повинні щось зробити, щоб поліпшити відносини. Я вже говорив вам, можливо, не раз: ми не окуповували Крим, ми не окуповували 20% території Грузії, ми не втручаємося в політичну систему інших країн або вибори, ми не бачимо, що тут повинні покращувати. (...) Якщо хтось представляє поліпшення відносин за рахунок поступок у цих сферах, то їх не буде», – сказав Лінкявічюс.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 12:45 :20