понеділок, 23 квітня, 2018, 21:45 Економіка
Чижмарь: Реструктуризація боргу «від Яресько» нав’язує нам кабальні умови
ZIK
ZIK

США, ЄС та інші країни, які надавали технічну допомогу Україні, бояться перевіряти ці кошти, бо коли випливе на поверхню, що ці суми були політичною корупцією, у їхніх країнах буде така сама криза.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція Радикальної партії), член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Юрій Чижмарь.

Гість програми зауважив, що дуже часто кошти міжнародної допомоги використовуються як «політична корупція» в Україні для того, щоб примусити приймати ті рішення, які вигідні Європі.

«Згадайте заборону вивозу лісу-кругляка. Це вже у публічну площину перейшло, коли Європа каже – відмініть цей закон, віддайте нам свій ліс, ми вам 600 млн євро профінансуємо. Це той пункт, який виліз на поверхню. Таких коштів роздають дуже багато, і після того ми дивуємося, чому в нас працюють у Міністерстві фінансів іноземні міністри – Яресько, яка нині працює в уряді Коста-Рики. Універсальний чиновник, який може працювати в усіх країнах, і всі його приймають, але тільки там, де дають кошти міжнародні фінансові установи. Вона нав’язує нам кабальні умови з точки зору України, але дуже вигідні умови для МВФ та міжнародних донорів», – каже Юрій Чижмарь.

Реструктуризацію боргу України перед кредиторами «від Яресько» політик називає злочином.

«Якщо ми будемо багато заробляти, від нас заберуть все. Ми нічого не зароблятимемо. Якщо ми нічого не заробимо, то в жебрака вже й так взяти нічого», – заявив гість програми.

Юрій Чижмарь переконаний, що «дуже багато грошей було виділено під цей злочин на різну технічну допомогу, яка розтратилася між чиновниками України», але уряди іноземних країн нічого не перевіряють.

«США, ЄС, інші країни, які давали технічну допомогу Україні, бояться перевіряти ці суми, бо коли це випливе на поверхню, що ці суми були політичною корупцією, то в їхніх країнах буде така ж криза. Їхній народ не потерпить, що з їхнього бюджету видають гроші для політичної, у тому числі, корупції», – заявив гість програми.

Політик наголосив, що в Україні слід вводити поняття «політичної корупції», адже «вся масова, найгірша корупція в Україні здійснюється на підставі закону».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 12:24 :33