неділя, 22 квітня, 2018, 6:57 Політика
Британський експерт вказав на слабке місце України, яким користується Росія

Для того, щоб протистояти Росії, необхідні сильні інститути, економічна безпека, політична згуртованість і довіра між владою і громадянським суспільством. Саме відсутність останнього і робить Україну вразливою для гібридної агресії.

Про це розповів Джеймс Шерр, британський експерт з питань України і Росії, – повідомляє facenews.ua.

Результат пошуку зображень за запитом "фото Джеймс Шерр"

На його думку, для країн Заходу і їх союзників безглуздо намагатися «зробити Росію краще», тому що поки там існує путінська система цього не станеться.

«Що ми можемо зробити, так це ставати сильнішими і допомагати в цьому нашим союзникам і партнерам, незалежно від того, що там відбувається. Ми не повинні робити Сталіна кращим для того, щоб захиститися від Сталіна. Ми повинні бути в змозі провести лінію і захищати її. І сьогодні, на відміну від часів Холодної війни, мова не йде про її оборону виключно або навіть переважно за допомогою військових формувань, ядерної зброї. Для захисту ми повинні підтримувати силу і цілісність наших інститутів, економічну і фінансову безпеку, інформаційону освіту, кіберможливості, політичну згуртованість і довіру між владою і громадянським суспільством», – перераховує необхідні умови експерт.

Тому, за словами Шерра, саме недовіра між владою і суспільством робить Україну вразливою перед Росією і дає Кремлю впливати на неї ззовні.

Читайте також: Хижак проти хижака: експерт розповів, хто може знищити Путіна

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-08-18 03:06 :22