Новини » Політика 21 квітня, 2018, 0:45
Онищенко: Порошенко думає про вибори-2019 ще з 2014-го, для цього й підтримує війну
ZIK
ZIK

Відколи Петро Порошенко став Президентом України, він думає про вибори 2019-го. Він спеціально підтримує війну, аби у випадку, якщо в нього будуть низькі рейтинги, ввести військовий стан і не проводити вибори.

Про це в ефірі проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олександр Онищенко.

«Я говорю лише про існування такого факту, як продаж народними депутатами своїх голосів. Немає сенсу наводити конкретні імена, адже за це все одно нікому нічого не буде. Я говорю лише про те, наскільки корумпована Верховна Рада», – підкреслив Олександр Онищенко.

Окрім цього він зазначив, що парламентській коаліції – «Блоку Петра Порошенка» та «Народному фронту» – іноді «підігрують» «Радикальна партія», «Воля народу» та «Відродження».

«Рейтинг у них всіх разом складає близько 8%. Саме ці 8%, які сьогодні є у цього злочинного кубла, керують країною. Вони роблять все, що захочуть, ухвалюють закони, які захочуть», – заявив політик.

Також він висловив думку, що їх вже давно ненавидить громадськість, просто немає можливості змінити владу, тому всі чекають наступного етапу – президентських виборів.

«Доволі добре знаючи Петра Порошенка, можу сказати, що він вже відтоді, коли став Президентом, почав думати про вибори 2019 року. У нього є постійна думка постійно підтримувати війну, а перед виборами ввести військовий стан. Тому коли він бачитиме, що його рейтинги дуже низькі, це буде його єдиною маніпуляцією – він придумає загострення війни, щоб не проводити вибори», – переконаний нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:06 :23