Єдина помісна церква – подія, яку нація чекала століттями
Ганна Гопко
громадський діяч і журналіст, народний депутат України

Творення єдиної помісної церкви в Україні – це ще один важливий крок на шляху становлення нашої державності. Крок, який зробить нас незалежнішими й стійкішими до зовнішніх загроз.

Це історична подія, яку нація чекала століттями. Важливо, що після важливих рішень про декомунізацію, захист нашого культурно-інформаційного простору, зближення з ЄС через Асоціацію і безвіз, ми єднаємо зусилля, щоби Вселенський патріарх видав Томос про автокефалію української церкви.

Безумовно, Москва щосили намагатиметься зірвати це рішення, і сьогоднішня істерика її п’ятої колони в Верховній Раді – яскраве тому свідчення. Але ця земля, де проповідував перший учень Христа апостол Андрій, наш святий Київ і вся наша Русь-Україна, яка 1030 років остаточно була навернена у Христову віру не мають і не будуть перебувати в духовному рабстві.

«Візьми свій хрест і йди за Мною», – закликав Господь. Україна несе свій Хрест, і саме через єдину помісну церкву є можливість посилити зближення віруючих людей, об’єднаних вірою в Бога без політичного диктату.

Згадую слова Євгена Сверстюка: «Єдина помісна українська церква відбудеться неочікувано і навіть раніше, ніж ми планували».

Молимося і віримо.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 15:09 :13