п'ятниця, 20 квітня, 2018, 7:37 Світ
В Сирії затримали бойовика, якого вважають причетним до теракту в США 2001 року

Підтримувані США Сирійські демократичні сили (SDF) захопили Мухаммеда Хайдара Заммара, який, як вважає уряд США, пов’язаний з терактами 11 вересня 2001 року.

«Ми можемо підтвердити, що Мохаммад Хайдар Заммар, громадянин Німеччини, який народився в Сирії, був захоплений більш ніж місяць тому партнерами SDF в рамках поточних операцій по боротьбі з ІДІЛ всередині Сирії», – сказав представник Пентагону Ерік Пахон, пише «Українська правда».

Пахон додав, що Заммар «був захоплений під час односторонньої операції, проведеної сирійськими демократичними силами».

«Ми працюємо з нашими партнерами у SDF, щоб отримати додаткову інформацію», – додав він, назвавши захоплення Заммара «сильним нагадуванням про загрозу, яку представляє ІДІЛ і її мережа іноземних терористів».

Вважається, що Заммар завербував деяких виконавців терактів 11 вересня 2001 року в Сполучених Штатах, включаючи авіавикрадача Мохаммеда Атту. У доповіді урядової Комісії 9/11 йдеться, що Заммар, як повідомлялося, був відповідальним за вплив на Гамбурзьку групу, частиною якої був Атта.

Заммар був заарештований в Марокко в грудні 2001 року і відправлений до Сирії, де він був засуджений за членство в організації «Брати-мусульмани». Він був звільнений з в’язниці після початку повстання.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 09:09 :37