п'ятниця, 20 квітня, 2018, 13:22 Політика
У Гройсмана 8 класів школи та заочна освіта в МАУП, – блогер
ZIK
ZIK

Українським урядом та багатомільярдним бюджетом керує людина, яка має вісім класів базової освіти та отримала заочну в МАУП. Звісно, що освіта не завжди є визначальною, але у роботі державного чиновника вона якраз є на першому місці.

Про це в ефірі політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK говорив блогер Михайло Чаплига.

«Можливо, Володимир Гройсман починав працювати як кишеньковий прем’єр-міністр, але закінчив тим, що став абсолютно самодостатнім. Більше того, він навіть є феноменом для України. Адже він перший прем’єр, який вдало поєднав владу та комунікацію», – сказав Чаплига.

За його словами, у цьому також йому допомагає добре збудований піар, за яким навіть можна брати кейси і вчити студентів.

«З іншого боку, це людина, яка бачить себе президентом як мінімум через один термін. Тому абсолютно математично точно вираховує, коли у нього буде вікно можливостей і коли треба «прогнутися». Адже наразі не його час показувати пазурі, бо він не готовий воювати за стартові позиції, наприклад, стати президентом», – вважає блогер.

Але проблема у тому, що це могло б стати дуже великою трагедією для України. Адже ніщо не замінить особистості пристойної освіти.

«Нехай мене пробачить Гройсман, але це людина, яка має вісім класів шкільної освіти та заочну освіту МАУП. Тому нашим урядом, величезною країною з багатомільярдним бюджетом «рулить» така особа. Також не варто забувати, що Україна є фронтиром, адже  знаходиться між Європою і Азією. І саме для Європи є стратегічною державою, тому тут треба вести дуже мудру політику», –  наголосив він.

Блогер також зазначив, що, звісно, освіта не завжди є визначальною, але у роботі державного чиновника вона є на першому місці.  

«Містечковий світогляд людей є недоліком, адже, як казав Остап Бендер: «Нічого не існує, немає ніякого світу, а хвилі світового океану розбиваються об Шепетівку». На жаль, з таким світоглядом не захоплюють світ і не мають власних амбіцій назовні», – додав Чаплига.

Нагадаємо, минуло два роки відтоді, як Володимир Гройсман сказав, що покаже, як потрібно керувати країною. Журналісти порівняли, як урядовці виконували свої обіцянки під час першого та другого років роботи.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 10:11 :04