Новини » Події 51

СБУ провела антитерористичні навчання

На базі одного із стратегічно важливих об’єктів Білгород-Дністровського району Одеської області СБУ провела чотирьохденні антитерористичні навчання в умовах, максимально наближених до реальних викликів.

Про це повідомляє Одеське облуправління СБУ.

«За легендою навчань дві «диверсійні» групи здійснили мінування одного з військових об’єктів Одеської області. Спільними зусиллями учасників антитерористичної діяльності вдалося своєчасно виявити й нейтралізувати встановлені вибухові пристрої. Після викриття «зловмисники» сховались від правоохоронців у будівлі, яку було блоковано», – зазначили в відомстві.

Підрозділ Центру спецоперацій «А» провів силову фазу, під час якої «диверсанти» чинили опір – відкрили зустрічний вогонь, облаштували «розтяжку» та використовували димові шашки. Друга група «диверсантів» була знешкоджена під час спроби прорватися через оточення правоохоронців на авто.

Залучені до навчання підрозділи продемонстрували готовність протидіяти терористично-диверсійним проявам та ефективно виконувати свої функції в екстремальних умовах.

У тренуваннях, умови яких були максимально наближені до реальних, взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Збройних сил України, Нацгвардії, поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, прикордонники, представники органів обласної та місцевої влади.

Як повідомлялося, антитерористичні навчання розпочалися 17 квітня на території півдня Одеської області, зокрема поряд з населеними пунктами Затока, Сергіївка, Шабо, Прибережне, Біленьке та прилеглими територіями.

загрузка...
загрузка...
Loading...