п'ятниця, 20 квітня, 2018, 10:58 Політика
Прем’єр відхрестився від «доріг Гройсмана» і розповів про поданий до ВРУ звіт
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Верховної Раді України. Фото: kmu.gov.ua
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Верховної Раді України. Фото: kmu.gov.ua

Звіт уряду було презентовано 15 лютого 2018 року, цей документ є у парламенті, і низка комітетів уже його розглянули.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Народний депутат України (фракція «Самопоміч») Тетяна Острікова звернулася до очільника уряду із запитанням щодо неналежної якості доріг в Україні вимогою щодо негайного звіту про діяльність за два роки.

«Це не «дороги Гройсмана», це символ безгосподарності минулого», – заявив Прем’єр-міністр України.

Володимир Гройсман зазначив, що звіт уряду було презентовано 15 лютого 2018 року, цей документ є у парламенті, і низка комітетів уже його розглянули. Він запевнив, що уряд готовий прозвітувати у будь-який момент. Володимир Гройсман зазначив, що запровадив нову практику публічного звіту щокварталу, а потім – за підсумками року.

Прем’єр також порушив питання щодо громадського транспорту. Володимир Гройсман зауважив, що кращого транспорту для міст, аніж електротранспорт та великогабаритні автобуси, немає.

«Маршрутки створюють тільки небезпеку, вони технічно несправні. За кордоном у цих маршрутках возили цеглу, а в Україні переробили з вантажних і возять сьогодні пасажирів, це неприйнятно. Тому ми постійно посилюємо відповідальність у цій сфері», – зазначив очільник уряду та додав, що місцеві бюджети мають всі можливості для оновлення рухомого складу.

Прем’єр також наголосив, що місцева влада має всі можливості для вирішення питань щодо ремонту та виведення житлового фонду: «З 2014 року із 64 млрд грн місцевих бюджетів - в 2018 ми передали до місцевих бюджетів вже 231 млрд грн: майже в 4 рази ми збільшили відповідні бюджети. Треба на місцях працювати, щоб наповнювати бюджети. І навіть 300 млн, цього достатньо, щоб зробити поетапні програми виведення застарілого житлового фонду з експлуатації. Сьогодні на місцях є всі повноваження для того, щоб робити цю роботу».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 14:56 :11