Новини » Політика 20 квітня, 2018, 20:25
Доки немає закону про імпічмент, «записи Онищенка» ні до чого не призведуть, – нардеп
ZIK
ZIK

З юридичної точки зору, через публікацію «плівок Онищенка» нічого не буде розслідуватися. Поки в Україні немає закону про імпічмент, який би був робочим, немає можливості проводити розслідування проти Президента.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат, член фракції партії «Народний Фронт» Леонід Ємець.

«З юридичної точки зору, через публікацію плівок Онищенка нічого не буде. Поки в нас немає закону про імпічмент, який би був робочим, розслідувати злочини проти Президента немає можливості, оскільки він має особливий статус і підозра у скоєнні ним злочину якраз і називається процедура імпічменту», – розповів пан Ємець.

На переконання народного обранця, низька увага до опублікованих плівок викликана поступовістю їх анонсації.

«Якби Ощенко в певний момент презентував би ці плівки, то це був би ефект вибуху бомби. Оскільки він вже рік розповідає про плівки, це створювало вигляд того, що відбувається якийсь торг. А це означає: якщо є домовленість, то інформація не буде надана або буде дана, але не вся чи спотворена. Це все викликало ефект, що немає одностайної довіри до того, що ця проблема є нефейковою», – відзначив пан Ємець.

Як зауважив гість програми, Онищенкові варто було приїхати до України та заявити про наявність доказів.

«Що варто було зробити? У японців було дуже розшароване суспільство, і людина з низького прошарку не могла звинувачувати в злочині високопосадовця. Тоді людина виходила, робила собі сеппуку і після цього оголошувала про скоєння злочину. Я не пропоную це робити, але з’явитися в Україні й оголосити, що в нього є факти, і він готовий брати участь у суді – це було б потужним аргументом на його слова. Зараз ми маємо чекати експертиз. І виникає питання: хто їх буде проводити? Онищенко каже, що готовий передати плівки НАБУ, але він вже півроку тому це заявляв», – констатував Леонід Ємець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 01:16 :26