п'ятниця, 20 квітня, 2018, 17:09 Політика
На з’їзді «Відродження» представили стратегію розвитку країни
Голова партії «Відродження» Віктор Бондар
Голова партії «Відродження» Віктор Бондар

Партія «Відродження» розробила стратегію розвитку України, яка отримала назву «Власний шлях України». Її метою є захист вітчизняних виробників, розвиток промислового виробництва та створення стимулів для збільшення українського експорту.

Про це 20 квітня під час виступу на VII З’їзді політсили в Києві заявив голова партії «Відродження» Віктор Бондар. Інформує «РБК-Україна» із посиланням на прес-службу політсили на офіційному сайті.

Як наголосив Віктор Бондар, протягом останніх чотирьох років українська влада так і не запропонувала чіткої стратегії економічного зростання. З його слів, нині єдиним планом дій в економіці сьогодні є Меморандум з Міжнародним валютним фондом.

«У підсумку ми маємо катастрофічні наслідки для країни. Державний борг вже перевищив 2 трлн гривень, або 70% ВВП. Сам показник валового внутрішнього продукту скоротився майже вдвічі – на 48%, до 95,4 млрд дол. в 2017 році. З 2014 року гривня знецінилася більш ніж у три рази, ціни виросли в середньому в 2,2 рази, а розміри державних соціальних виплат відстають від інфляції майже на 50%. Тарифи на комунальні послуги, які були підвищені саме на вимогу МВФ, «добивають» і українське населення, і українську промисловість. Цей перелік можна продовжувати довго! Ми не погоджуємося із такою політикою влади, ми – єдина політична сила в парламенті, яка вимагає змін. І тому ми першими розробили нову економічну стратегію для України», – зазначив Бондар.

Метою економічної стратегії, розробленої «Відродженням», є захист вітчизняних виробників, розвиток промислового виробництва та створення стимулів для збільшення українського експорту.

«Стратегія «Власний шлях України» базується на простій ідеї, яку щодня підтримують все більше українців: нашій країні не варто сліпо й беззастережно керуватися порадами міжнародних кредиторів, наших міжнародних партнерів. Україна повинна йти своїм шляхом, спираючись на внутрішні ресурси і національні інтереси. Суть цієї стратегії – опора на власні сили і ресурси, підпорядкованість політики економічним інтересам. Тобто підйом економіки має стати національним пріоритетом. Україні потрібно відмовитися від зовнішнього диктату і управління. Нам треба думати не про те, де і в кого позичити гроші, а про те, як їх заробити!», – сказав політик.

Для того, щоб реалізувати стратегію в життя, партія «Відродження» вже зареєструвала у ВРУ низку законопроектів, спрямованих на створення стимулів для відродження української промисловості.

«Час припинити шалену практику принесення нагальних економічних інтересів країни в жертву геополітичним фантазіям. Ми не повинні шукати «старшого брата» або покровителя. Ми повинні шукати ринки збуту української продукції. Якщо ми хочемо жити, як у Європі, то повинні самі будувати Європу у своїй країні. Наше завдання – вийти на щорічне збільшення ВВП на 7-10%. Ми готові об’єднувати навколо цих ідей економічного відродження України людей здорового глузду. Людей, готових залишити в стороні порожні ілюзії, економічно необгрунтовані надії і взятися за реальне відродження економіки України», – наголосив голова партії.

Нагадаємо, на VII з’їзді «Відродження» оголосили про те, що політична сила буде брати участь у президентських і парламентських виборах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 09:26 :21