п'ятниця, 20 квітня, 2018, 17:32 Політика
Між Порошенком та Гройсманом точиться боротьба за завання головного реформатора, – експерт
ZIK
ZIK

Допоки Володимир Гройсман не заявив про свої політичні наміри на найближчі вибори, доволі складно прогнозувати яким буде його електорат. Проте, ймовірно, він може перетягнути голоси у Петра Порошенка.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політичний експерт Ярослав Макітра.

«Виборець хоче бачити нові обличчя у владі. Новизна означає, що політик не мав бути ані раніше, ані тепер при владі. Того я сумніваюся, що Гройсман попадає під суспільний запит», – говорить політичний експерт Ярослав Макітра.

Крім того, експерт наголошує: не можна проводити паралель між Володимиром Гройсманом та урядами попередників.

«Уряд Гройсмана провів багато реформ. Відбувається ціла низка системних змін. Це заслуга і його, і Петра Порошенка. Що ще цікаво, між цими політками точиться інтенсивна боротьба за звання головного реформатора країни», – каже Ярослав Макітра.

Водночас експерт не вважає, що Володимир Гройсман застосував нові підходи в управлінні.

«Гройсман каже, що розуміє українців, мовляв, їздить тими самими дорогами, що й вони. Втім прем’єр-міністру слід нагадати, що окрім обласних магістралей є ще інші цікаві дороги», – говорить Ярослав Макітра.

Очевидно, що Гройсман і Порошенко є електоральними конкурентами, підкреслює експерт.

«Наразі Гройсман відкрито не заявив про свої політичні наміри, тому складно говорити про його електорат. Розділяти нинішніх прем’єр-міністра і президента непросто, бо для виборця вони перебувають у одному човні. Їх сприймають якщо не, як одне ціле, то як членів однієї команди. Як відреагує на це виборець? Спрогнозувати не просто», – додає політичний експерт Ярослав Макітра.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 04:13 :44