Новини » Економіка 20 квітня, 2018, 19:34
Мінфін пропонує обговорити законопроект щодо підвищення акцизу на сигарети

Міністерство фінансів оприлюднило для публічного обговорення законопроект «Про внесення змін до статті 221 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування тютюнових виробів».

Із текстом законопроекту, який був розроблений робочою групою при Мінфіні із запровадження фіскального механізму заборони реалізації сигарет нижче суми податків та собівартості, можна ознайомитися на сайті міністерства, пише Укрінформ.

Законопроект розроблено з метою наближення законодавства України до законодавства ЄС щодо ставок акцизів на тютюнові вироби та створення рівних умов для всіх представників тютюнової галузі. Зокрема, проект передбачає застосування коефіцієнту 1,4 до мінімального акцизного податкового зобов’язання з тютюнових виробів у разі встановлення цін нижчих за 1,65 від такого зобов’язання.

«Запровадження даного механізму зменшить продаж сигарет по занижених цінах, який наразі трапляється в Україні. Також це покращить здорову конкуренцію для всіх гравців на ринку. Окрім того, Україна виконує свої зобов’язання в рамках Угоди про асоціацію з ЄС, зокрема, щодо запровадження мінімального акцизного навантаження на тютюнові вироби», – пояснили в Мінфіні очікуваний ефект від запровадження норм, що пропонуються.

Після обговорення законопроект буде внесено на розгляд Кабміну та відповідно до Верховної Ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 02:10 :23