п'ятниця, 20 квітня, 2018, 14:05 Політика
Для Гройсмана Супрун є уособленням медичної реформи,– політолог

Для Гройсмана Супрун є таким собі уособленням медичної реформи, яку він започаткував. Наголошу, що саме для Гройсмана, а не для українців, бо більшість людей сприймають Уляну Супрун не дуже добре.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів політичний експерт Валерій Клочок. 

«Думка, що відставка Уляни Супрун потягне за собою відставку Гройсмана, має право на існування. Адже саме вони започаткували цю медичну реформу та ухвалили низку рішень у парламенті за ініціативи Кабміни. Тому для Гройсмана Супрун є таким собі уособленням медичної реформи, яку він започаткував. Наголошу, що саме для Гройсмана, а не для українців, бо більшість людей сприймають Уляну Супрун не дуже добре»,– зазначив Валерій Клочок.

За словами, політолога, сама медична реформа є непоганою, але механізми її впровадження – жахливі.

«Гройсман формував свій Кабмін не один день. І ми пам’ятаємо історію зі звільненням Насірова, коли Гройсман не міг впливати на формування фіскальної політики, а сьогодні його людина очолює ДФС. Добрі стосунки він сьогодні має і з в.о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун. Гройсман реалізовує свою медичну реформу і хоче показати, що вона закінчиться. І низка документів, які він ухвалює, спрямована саме на це»,– додав гість програми.

Валерій Клочок також додав, що для Гройсмана усі реформи, які він започаткував – це перепустка у велику політику.

«А що стосується персоналій, то для нього є дуже важливим зберегти той склад Кабміну, який зараз є. У такий спосіб він зможе втриматися на посаді. Хоча сьогодні є намагання його збити. І, як на мене, перенесення звіту уряду із цим також пов’язано. Але усі ці розмови про звільнення Гройсмана є швидше грою. Йому показують на його місце, мовляв, що тебе можуть збити. Але, якщо говорити відверто, то голосів за відставку Гройсмана у Верховній Раді не знайдеться. Про це сказав і Аваков на безпековому форумі»,– зазначив політичний експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 08:56 :38