четвер, 19 квітня, 2018, 20:55 Економіка
Вілкул: До виборів влада не ризикне продавати землю, але після – першого ж дня
ZIK
ZIK

Я не проти співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, але коли кошти від цього йдуть на зрозумілі проекти, наприклад, у промисловість. Але я проти, коли ці гроші з никають в кишенях незрозумілих чиновників.

Про це в ефірі проекту «ДокаZ» на телеканалі ZIK зазначив народний депутат України Олександр Вілкул.

Згідно з даними Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Україна у 2019 році планує отримати від Міжнародного валютного фонду 2 мільярди доларів, у 2020-му – 1,5 мільярда, а у 2021 – 1 мільярд.

«Місяць назад я виступав з трибуни парламенту з вимогою звіту Прем’єр-міністра про його роботу. Мені цікаво, яким чином він планує бодай утримувати вже існуючу ситуацію в країні найближчі півроку. Я не вірю, що Кабмін зробить бодай щось хороше, тому ситуацію потрібно хоча б втримати», – прокоментував Олександр Вілкул.

Окрім цього він нагадав, що протягом двох наступних років Україна зобов’язана віддати міжнародним партнерам близько 18 мільярдів доларів за попередніми кредитами.

«Також я вимагав, щоб були розкриті переговори з МВФ, які проводяться в таємниці від народу України та народних депутатів. Дуже вузьке коло людей бере участь у цих переговорах. Цікаво, якою частиною українського суверенітету вони ще торгують», – заявив народний депутат.

Він підкреслив, що влада вже почала сміливо говорити про те, що підніматимуться тарифи на газ для населення, хоча раніше вона запевняла, що цього не буде.

«Вони намагалися продемонструвати себе героями через те, що цього не відбулося в цьому опалювальному сезоні. Я ж запитую: а що цим опалювальним сезоном закінчується життя? Невже не буде наступного опалювального сезону?», – запитує парламентар.

Тому він висловив переконання, що на принизливих умовах, які «знищують нашу країну», кредити брати не варто.

«Багато хто говорить, і я вже починаю погоджуватися, що вони хочуть зробити якусь аграрну ГМО-державу з населенням близько 15 мільйонів бідних людей. Але я проти цього, як і десятки мільйонів людей», – заявив нардеп.

Він переконаний, що українська влада – парламентська коаліція, Президент і Кабмін – вважають, що «український народ дурний і вірить всьому, що йому показують ЗМІ».

«Я не проти співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, коли гроші не розкрадаються, а йдуть на зрозумілі проекти. Наприклад, у промисловість, коли створюються робочі місця, потім ці підприємства самі платять податки. У такому випадку можна і борг віддати, і люди матимуть роботу», – каже народний обранець.

Натомість він проти, коли міжнародні транші «зникають у кишенях незрозумілих чиновників».

«Запам’ятайте моє слово – до виборів влада не ризикне продати землю. Вони говоритимуть, наскільки це добре, готуватимуть до цього громадськість. Але якщо нинішня влада залишиться довше, ніж на рік, вони продадуть землю зразу, в перший же день», – запевнив Вілкул.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 09:04 :59