Новини » Політика

Участь Президента в корупційних схемах шокує і відіб'ється на його рейтингу, – політик

ZIK

Плівки за участі Петра Порошенка відіб'ються на іміджі та виборчому рейтингу Президента.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив Загід Краснов, лідер ВГО «Громадська сила».

«Наша держава за індексом сприйняття корупції займає 131-е місце. В нас до корупції звикли, як до звичайних слів – це ледь не народна традиція давати та брати хабарі. Коли показують плівки участі Президента в корупційних схемах – це шокує і відіб'ється на іміджі та рейтингу, тим більше перед виборами», – вважає пан Краснов.

За словами політика, варто задуматись, чому в нас не борються з корупцією і чому за цим і багатьма іншими показниками ми на останньому місці.

Водночас на запитання ведучого, чи він вірить, що на опублікованих Онищенком плівках є голос Петра Порошенка, Герой України Степан Хмара відповів, що автентичність записів має встановити розслідування. Проте, на його думку, це не таємниця, чим займається Порошенко.

«Знаючи, хто такий Порошенко, можна вірити, що ці плівки є правдиві. Але це ще не є остаточний доказ, хоча це не так важливо. Таке розслідування може бути тільки тоді, коли він позбудеться президентського крісла. Поки він займає таку посаду, то ніхто не буде розслідувати злочини, пов'язані з владою», – вважає пан Хмара.

Як зауважив гість програми, якщо Президент є злісним неплатником податків, який тримає свої статки в 17 офшорах і має нерухоме майно за кордоном, то він немає тут серйозного коріння.

«Проти Злочевського була порушена кримінальна справа? Була, аргументів було предостатньо. Справу закрили? В нас гарні справи ніхто не порушує і не закриває, бо наші правоохоронні органи завжди обслуговують владний режим. На жаль, так склалося, що за Януковича це було злочинне угрупування, а після революції воно змінилося на інше», – констатував пан Хмара.

Loading...