Новини » Економіка 19 квітня, 2018, 5:31
У Єврокомісії знову заявили, що «Північний потік-2» ЄС не потрібен

У Єврокомісії підтверджують незмінність позиції про невідповідність проекту «Північний потік-2» стратегії ЄС у сфері енергетичної безпеки.

Про це у Брюсселі заявила речник керівної інституції Європейського союзу з питань енергетики Анна-Кайза Ітконен, – повідомляє Укрінформ.

«Позиція Єврокомісії щодо «Північного потоку-2″ є добре відомою і залишається незмінною», – наголосила представник керівної інституції ЄС.

Вона, зокрема, заявила, що Єврокомісія не коментує оприлюднені з початку тижня деякими європейськими ЗМІ, за результатами журналістських розслідувань, матеріали, що містять висновки про лобістську корупційну згоду між деякими європейськими урядами, окремими компаніями та керівними інституціями ЄС щодо побудови проекту газопроводу «Північний потік-2», який просуває Росія.

Як відомо, Єврокомісія виступає проти проекту «Північний потік-2», відзначаючи, що він не відповідає безпековим інтересам Європейського енергетичного союзу.

Незважаючи на прямі негативні наслідки для енергетичної безпеки ЄС, невідповідності європейському законодавству, газопровід, який вважається суто політичним, а не економічним проектом для Європи та лобіюється Кремлем, на даному етапі отримує підтримку для реалізації.

Минулого місяця Європарламент підтримав блокування «Північного потоку-2». На початку квітня «Північний потік-2» у Європарламенті назвали політичним проектом Кремля.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 14:09 :06