Новини » Політика

Порошенко має скликати прес-конференцію щодо плівок Онищенка, – Верещук

ZIK

Експерти мають дослідити плівки політика-втікача Онищенка і дати свої висновки, а суспільство має отримати пояснення у Президента. Петрові Порошенку варто скликати прес-конференцію і дати можливість задати незручні запитання.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила Ірина Верещук, політексперт, директор Центру Балто-Чорноморських досліджень.

«Дуже погано, що ми маємо обговорювати сьогодні плівки Онищенка з компроматом на Петра Порошенка замість реформ та економічних перетворень, які можуть бути. Від цього програє Україна. Ми знаємо, що пан Злочевський не є в Інтерполі, не в розшуку і не переслідується за іншими злочинами. Ці речі треба диференціювати», – вважає пані Верещук.

Після публікації плівок Онищенка з компроматом на Порошенка, на переконання гості програми, щодо них треба зробити експертні висновки та вимагати пояснення Президента.

«Як так сталося, що його цитують і звинувачують? Пан Злочевський є десь далеко і він не є Головнокомандувачем і гарантом Конституції. У нас питання до Порошенка. Він мусить публічно прийти на прес-конференцію і дати можливість задати незручні запитання», – вважає Ірина Верещук.

Водночас, на думку іншого гостя програми Загіда Краснова, лідера ВГО «Громадська сила»,  в країні, в місті, на підприємстві все залежить від однієї людини, від директора підприємства, мера, президента. Саме вони підбирають собі команду.

«Що би ми не говорили, але сьогоднішній Кабінет Міністрів підібрав саме Президент, а не парламент. Президент сьогодні створив коаліцію більшості, і вона по суті керується з Адміністрації Президента», – зазначив Краснов.

Також, за його словами, якщо проаналізувати результати діяльності уряду Гойсмана і якщо подивитись на будь-які показники в економіці, то можна побачити, що ми знаходимося на останніх позиціях.

«Пригадаймо, з якою програмою уряд Гройсмана заходив у Кабмін. Він обіцяв зробити капітальний ремонт у країні. Де цей капітальний ремонт? Одне із головних його завдань, яке він анонсував – це був ремонт і будівництво доріг. Ми не бачимо результатів тут також. Починаючи з такого важливого показника, як ВВП на душу населення - 133 місце. Навіть після Майдану щодо свободи слова ми перебуваємо на 113 місці», – акцентував політик. 

Пан Краснов зауважив, що уряд говорить, що в нас найбільша кількість реформ і це, мабуть, правда, але це імітація реформ. Нема жодної реформи, яку б відчули прості громадяни України.

«Проблема в тому, що в нас сьогодні уряд, виходячи на прес-конференцію і говорячи про свою роботу, розказує про ті реформи, які прийняли на папері. Сьогодні уряд не розказує, в чому саме покращилось життя людей, не називає конкретні показники, за якими люди відчувають себе краще, ніж вчора. Якщо ми вийдемо до людей і запитаємо, чи вони відчули реформу охорони здоров'я чи будь-яку іншу, то вам ніхто не відповість словом «так», – прокоментував гість програми.

Loading...