Новини » Економіка 19 квітня, 2018, 4:25
Компанія Злочевського постачає безкоштовний газ бізнес-партнерам Порошенка, – Онищенко

Колишній міністр екології Микола Злочевський постачає безкоштовний газ на скляний завод партнера президента України Петра Порошенка, народного депутата від БПП Ігоря Кононенка.

Про це написав у своїй книзі «Петро П’ятий», уривок із якої оприлюднило інтернет-видання «Страна», колишній нардеп Олександр Онищенко, – повідомляє Гордон.

Результат пошуку зображень за запитом "фото  Микола Злочевський"
Микола Злочевський

Він оприлюднив плівки своїх переговорів із людиною, чий голос схожий на голос українського президента. У розмові Онищенко розповідає, що Злочевський викупив газову компанію покійного польського бізнесмена Яна Кульчика і ще одну компанію з гідророзривів.

Онищенко: Президент у "договірняку" з представником колишньої влади

«Він готовий укладати всі контракти з «Нафтогазом», з іншими держкомпаніями і готовий віддати 50% компанії і ділити прибуток 50/50. Ви в курсі, що в нас є компанії, у яких укладено угоди про спільну діяльність із Shell та ExxonMobil, ці компанії виходять як інвестори, але цінність цих компаній – що під них зроблено спеціальний законопроект, який звільняє ці компанії від рентних платежів, як інвесторів. Тобто рентні платежі є, але вони дуже маленькі – до 2%. Коля [Злочевський] готовий зайти інвестором у цю компанію, поставити свою західну компанію, яка ввійде інвестором у спільну діяльність. Можна всі газові активи оформляти на цю компанію, тим самим буде й економія рентних платежів, і всю економіку будемо ділити 50/50», – каже Онищенко нібито президенту.

У розмові він підкреслив, що Злочевський уже доправив компаніям команди Порошенка газу на суму більше ніж $10 млн.

«Коля готовий згорнути цей борг, занести його теж у розрахунок. Цю пропозицію він просить передати для вас», – додав Онищенко.

У відповідь людина з голосом, схожим на голос Порошенка, каже, що подумає, як можна розв′язати питання з відкритими проти Злочевського кримінальними справами.

«Президент у «договірняку» з представником колишньої влади, із заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України до 26 лютого 2014 року, проти якого заведено кримінальні справи», – пише Онищенко у своїй книзі.

Злочевський очолював Міністерство екології та природних ресурсів України (раніше – Міністерство охорони навколишнього природного середовища) з липня 2010 року до квітня 2012 року. Його підозрювали в незаконному збагаченні, зловживанні службовим становищем та заволодінні бюджетними коштами.

Наприкінці 2014 року виїхав з України після того, як дістав статус підозрюваного.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 12:06 :03