Найбільша проблема України – відтік людей за кордон, – Загід Краснов

ZIK

Якщо навіть середню зарплатню в Україні підняти вдвічі, це абсолютно не зупинить відтік людей за кордон, оскільки на Заході платять в п'ять разів більше.

Таку думку висловив лідер ВГО «Громадська сила» Загід Краснов в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Сьогодні найбільша проблема України полягає в тому, що абсолютно із різних сфер громадяни виїжджають за кордон на заробітки.

І, незважаючи на запевнення Прем’єра, що мінімальна заробітна плата зросте до 4,5 тисячі гривень, це не спрацює. Адже якщо навіть середню зарплатню підняти в два рази, це абсолютно не зупинить відтік людей, оскільки на Заході платять в 5 разів більше», – підкреслив Загід Краснов.

Політик певен, що єдиний варіант для України сьогодні, як підняти економіку, це будувати підприємства, які будуть платити таку зарплату, як і в Європі.

«В Україні потрібно піднімати інвестиційний клімат, адже порівняно із 2013-2015 роками кількість іноземних компаній зменшилася в 3 рази.

Тому зараз до країни потрібно приводити європейські підприємства, які будуть виробляти конкурентну для міжнародного ринку продукцію і платитимуть високі заробітні плати.

Безумовно, також важливо підтримувати і свої підприємства, видаючи їм кредити за мінімальною кредитною ставкою та інші преференції», – зауважив Загід Краснов.

Loading...