четвер, 19 квітня, 2018, 20:36 Економіка
Нардеп порівняв владу із «кредитним наркоманом»
ZIK
ZIK

Замість того, щоб погоджуватися на принизливі умови кредитування міжнародних інституцій, слід розвивати власну економіку.

Про це в ефірі програми «Докаz з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив народний депутат від Опоблоку Олександр Вілкул.

Гість програми зауважив, що державному бюджету потрібні гроші на виплату зарплат, ремонти доріг тощо, і єдиним варіантом наповнення бюджету, за якого країна розвивається, є той, коли гроші беруть з економіки, яка працює.

«Де бере гроші сьогоднішня влада? У них взагалі модель «день простояти, ніч протриматися»… Вони ці гроші або беруть у кредит, або просто зичать», – зазначив Олександр Вілкул.

Політик наголосив, що у світовій економіці головним є принцип кредитного навантаження, тобто яким є відсоток позики відносно внутрішнього валового продукту.

«Ніколи цей показник за різної влади не перевищував 40%, тобто 40% – зовнішнє навантаження від внутрішнього валового продукту. На сьогоднішній момент це 83%. Для країн із економікою, яка розвивається, це вже вважається за межею дефолту. Вони набирають кредити, беруть гроші, знаєте, як наркоман десь шукає останню дозу», – заявив опоблоківець.

Гість програми зауважив, що не проти того, щоб працювати із міжнародними інституціями, проте така робота має бути нормальною, без принизливих умов, які стосуються підвищення тарифів на комунальні послуги, ціни на газ, продажу землі. На його думку, замість того, щоб погоджуватися на такі умови, слід розвивати власну економіку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 06:53 :33