На чемпіонаті Європи-2018 з шахів Марія Музичук здобула шосту перемогу

ldufk.edu.ua

Сьогодні, 19 квітня, у Високих Татрах (Словаччина) завершується особистий чемпіонат Європи-2018 з шахів серед жінок, в якому беруть участь 11 українок.

Зокрема, у десятий ігровий день рейтинг-фаворит Євро-2018, екс-чемпіонка світу Марія Музичук (на фото), обігравши грузинку Мері Арабідзе білими фігурами, здобула другу перемогу поспіль, інформує ldufk.edu.ua. Тепер, за тур до завершення континентального форуму випускниця Львівського державного університету фізичної культури, набравши 7 очок (6 перемог, 2 нічиї), перемістилася з десятого на сьоме місце, що дозволяє розраховувати на потрапляння у число перших 14-ти, які за підсумками чемпіонату Європи-2018 здобудуть путівки на майбутній Кубок світу.

Зазначимо, що у передостанньому турі очікувано чотири партії за участю шахістів лідируючої групи завершилися внічию. Зокрема, мирові угоди підписали: росіянка Гуніна – з німкенею Паєш, туркеня Аталік – з болгаркою Стефановою, українки Анна Ушеніна і Юлія Осьмак, полька Кулон – з росіянкою Горячкіною.

Отож, за тур до фінішу Євро-2018 турнірне становище лідируючої групи таке: Гуніна – 8,5 очок; по 7,5 – Ушеніна, Дзагнідзе, Стефанова, Паєш, Аталік; по 7 – мають українки Марія Музичук і Юлія Осьмак та ще п’ятеро шахісток.

Сьогодні, 19 квітня, у матчі заключного, 11-го туру Марія Музичук чорними спробує здивувати росіянку Поліну Шувалову, Анна Ушеніна також чорними стримуватиме атаки німкені Елізабет Паєш, лідер турніру Гуніна білими фігурами гратиме проти туркені Аталік, а Стефанова – з грузинкою Дзагнідзе.

 

Loading...