Новини » Львів 19 квітня, 2018, 14:58
Михайло Цимбалюк: Впровадження е-квитка у львівському транспорті стає політичним, а не господарським питанням

У Львівській міській раді не втомлюються давати обіцянок щодо нової системи оплати за проїзд та його контролю. Але в результаті ця тема у медійному просторі не лише міста, а й країни роками просто заговорюється і складається враження, що ані львівські чиновники, ані самі перевізники не готові до впровадження електронного квитка.

Про це на своїй сторінці Facebook написав голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба місцевого партосередку.

За словами політика, Львів звернеться до Європейського банку реконструкції та розвитку з проханням виділити кредит на суму 10 мільйонів євро (до речі, 17 мільйонів євро ЄБРР має надати для Львова на закупівлю 50 тролейбусів).

«Львівська господарка ведеться у борг, адже сукупна позика міста станом на початок року становила майже 8 мільйонів доларів та майже 37 мільйонів євро. І дозволю собі зауважити, що ці гроші нам, львів’янам, доведеться віддавати з власної кишені», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» на Львівщини прогнозує, що після зрівняння вартості квитка у тролейбусах і трамваях з маршрутками, перевізники вимагатимуть подорожчання і зі свого боку – до 7 гривень 50 копійок.

«Такі тарифи були б цілком виправдані, якби львів’яни розуміли, за що вони витрачають свої гроші, бо надання транспортних послуг бажає очікувати кращого. Трамваї в години пік продовжують виходити з ладу, маршрутки курсують не за графіком, а перевезення пільгових категорій на більшості автобусних маршрутів скасоване», – підсумував Михайло Цимбалюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 04:21 :40