середа, 18 квітня, 2018, 17:00 Політика
Українці мають пам'ятати, що Бєлгород і Воронеж – наші території, – Дмитро Снєгирьов
ZIK
ZIK

Українці повинні пам'ятати, що Воронеж і Бєлгород – наші території. Якщо ми на історичному рівні не будемо вважати ці території своїми, тоді ми не можемо повернути навіть окупований Донбас.

Про це в ефірі програми «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Ми знову говоримо про території. У XXI столітті велич держави не вимірюється квадратними кілометрами. Нам не треба створювати українську імперію, нам треба взяти перерву, щоб розбудувати військо, економіку, провести реформи, а вже потім звільняти наші території. Купівельна спроможність – от велич держави», – зазначив Снєгирьов.

Пан Снєгирьов зауважив, що виступає за повернення наших територій, при чому військово-політичний шляхом. За його словами, він реаліст і іншого варіанту не бачить, але це має бути в історичній перспективі. 

«Ми не розкидаємось територіями. Приведемо історичний досвід. Є приклад Франції. Пам'ятаєте, Франція звільнила Ельзас-Лотарингію, окуповану Німеччиною за 40 років. Ніхто не казав, що ці території втрачені. Є приклад Японії, яка є однією зі світових лідерів. З 1945 року вона в стані війні з Росією, бо вони не забули! І ніколи не забудуть на генетичному рівні про втрачені території. У них є день, коли вони виходять під російське консульство і вимагають повернення втрачених територій. І вони повернуть ці території, повірте мені», – переконаний експерт.

За його словами, коли питання збереження самоідентичності нації не буде стояти так гостро як зараз, тоді ми можемо говорити про повернення наших територій.

«І нам треба ввести день втрачених територій. Це стосується не тільки окупованого Донбасу і анексованого Криму. Чому ми забуваємо про Підляшшя, Воронеж і Білгород? Це кордони, закріплені юридично Брест-Литовським мирним договором. Вони визнані Росією. Якщо ми на історичному рівні не будемо вважати ці території своїми, тоді ми не зможемо повернути навіть окупований Донбас», – переконаний гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 09:22 :22