середа, 18 квітня, 2018, 0:20 Політика
Тука: План Авакова щодо взяття окупованої території під контроль не виглядає абсурдним

Мирний план Арсена Авакова, з поступовим взяттям окупованої території під контроль миротворцями, зовсім не виглядає абсурдним, має право на існування та потребує вивчення і обговорення в колі фахівців.

Про це Георгій Тука написав у своєму Фейсбук.

«Переважна більшість критиків миттєво кинулись підраховувати кількість років, які знадобляться для звільнення території таким покроковим методом: «десять років», «до 2030 року», «життя не вистачить»....

З моєї точки зору такий «аналіз» свідчить про некомпетентність та зашореність «аналітиків».

По-перше, треба розуміти, що, називаючи певні конкретні населені пункти і райони, Арсен наводив їх, виключно, ЯК ПРИКЛАД своєї ідеї.

По-друге, для того, аби зрозуміти суть пропозиції, варто просто відкрити мапу: Донбас – величезна конгломерація з, незвичною для території України, концентрацією населених пунктів. Тут нормальне явище «перетік» одного міста в інше, одного селище в інше містечко... Тому, з моєї точки зору, брати під контроль Горлівку, без взяття під контроль Єнакієво, просто неможливо.

Якщо ввімкнути уявлення і не хапатись істерично за конкретні назви населених пунктів, то цілком ймовірним виглядає трансформація цієї ідеї в наступну:

- розбити окуповану територію на 6-8 секторів і саме ці сектори поступово брати під контроль.

Якщо аналізувати пропозицію Арсена Авакова саме з такої точки зору, то вона виглядає досить припустимою, хоча і потребує детального аналізу. 

Також не варто забувати, що покрокове повернення державного суверенітету призведе і до покрокового повернення контролю над державним кордоном!», – зауважив Тука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 07:27 :18