Новини » Політика

Світлана Заліщук розповіла, коли вийде з фракції БПП

ZIK

Я вважаю, що своїми голосуваннями та вчинками не зрадила і не відступила від виконання коаліційної угоди, під якою ставила підпис. На мою думку, поки я маю можливість доводити певні справи до кінця, складати свій мандат не варто.

На цьому в ефірі проекту «Vox Populi» на телеканалі ZIK наголосила народний депутат України Світлана Заліщук.

«На своє перебування у фракції «Блоку Петра Порошенка» я дивлюсь у такий спосіб – коли я йшла у парламент, для мене було принципово, що я йду туди за списком партії, яка відстоює та гарантує здійснення наших європейських прагнень», – підкреслила Світлана Заліщук.

Окрім цього вона зазначила, що цілком і повністю підтримує ту коаліційну угоду, під якою є і її підпис.

«Я вважаю, що вона є досі актуальною, тому що в тому числі там закладені і виборча та судова реформи, і багато іншого. Програма «Блоку Петра Порошенка» була віддзеркаленням цієї коаліційної угоди, і я її підтримую», – запевнила народний депутат.

Також вона висловила думку, що своїми голосуваннями та вчинками не зрадила і не відступила від виконання цієї коаліційної угоди.

«Натомість сьогодні саме сама фракція, партія «Блоку Петра Порошенка» та сам Президент не виконують своїх обіцянок. Я вважаю, що мій мандат, підтриманий суспільством, покликаний гарантувати, що ми доведемо ці справи до кінця», – переконана парламентар.

Вона підкреслила, що коли вийде з «Блоку Петра Порошенка», втратить цей мандат, у чому не бачить сенсу.

«Я вважаю, що оскільки я маю можливість доводити ще якісь справи до кінця, немає сенсу втрачати мандат. Якщо я його складу, зайде якась людина, яка не складатиме проблем для БПП, якому від цього було б лише краще. І поки в мене зберігається можливість впливати на ці процеси, вважаю, що мандат складати зарано», – підсумувала нардеп.Loading...