live
Новини » Світ

Суд в Італії визнав користування сайтами знайомств подружньою зрадою

Переглядання сторінок знайомств в Інтернеті можна розцінювати як зраду. Власне такий вирок виніс Верховний суд Італії та в такий спосіб підтримав претензії жительки Болоньї, яка залишила свого чоловіка, коли з’ясувала, що він шукав в Інтернеті нову партнерку.

Про це повідомляє RMF FM.

Судді Верховного суду Італії підкреслили, що жінка мала рацію, залишивши чоловіка і звинувативши його у відповідальності за розпад шлюбу, оскільки пошук нових стосунків в Інтернеті є «фактором, що підриває довіру між подружжям і приводить до кризи, яка є підставою для розлучення».

«А це означає, що таку поведінку судді визнали зрадою», – підкреслює газета «Корр’єре делла Сера», коментуючи вирок суду.

На думку суддів, у цій ситуації жінка прийняла рішення покинути дім не зі своєї вини.

Верховний суд Італії також відхилив скаргу, подану чоловіком, який хотів покласти відповідальність за розпад шлюбу на свою дружину, звинувачуючи її у тому, що вона покинула їх спільний дім відразу ж, коли з’ясувала, що він шукає нової партнерки на сайті знайомств. Чоловік також просив скасувати рішення суду апеляційної інстанції, згідно з яким він був зобов’язаний виплачувати дружині, яка його покинула 600 євро на місяць. Суд, однак також відхилив це прохання.

Loading...