середа, 18 квітня, 2018, 18:20 Політика
Снєгирьов відкрив таємницю отруєння першого лідера «ЛНР»
ZIK
ZIK

Нам вдалося просунути інформацію про те, що Валерій Болотов виїхав з Луганська із 20-ма мільйонами доларів, якими «забув» поділитися з поплічниками. Тоді вони, висуваючи йому фінансові претензії, отруїли його в центрі Москви.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Згідно з Мінськими домовленостями Україна та «ЛДНР» не мають права проводити диверсійну роботу на окупованих територіях. Але це робота спецслужб, саме за це вони й отримують державне фінансування. Вони ж не підписували ці угоди, тому в мене питання, чому, коли ми приходимо з певними пропозиціями, ми не отримуємо підтримки?» – запитує співголова «Правої справи».

Окрім цього він навів яскравий приклад операції, яку проводила ця громадська ініціатива.

«У Москві був отруєний перший лідер «ЛНР» Валерій Болотов. Двадцять сьомого січня 2018 року надійшло повідомлення про те, що, начебто, він помер від серцевого нападу. Вже за два дні, коли навіть українські спецслужби сказали, що це природна смерть, ми даємо інформацію, що він отруєний», – розповідає Дмитро Снєгирьов.

Вже за два дні він сам особисто назвав людей, які його отруїли. За його словами, він знав про це, тому що «Права справа» ще з 2014 року «вела» Болотова.

«Нам вдалося просунути інформацію, що ця людина виїхала з Луганська з 20 мільйонами доларів, але «забула» поділитися зі своїми поплічниками. Тоді вони особисто отруюють його в Москві, висуваючи фінансові претензії», – заявив громадський діяч.

Читайте також: Не повертайтеся, – Дмитро Снєгирьов звернувся до тих, хто виїхав із Донбасу до Росії

Окрім цього він підкреслив, що Служба безпеки України навіть нічого не знала про цю спецоперацію.

«Уявіть собі, в центрі Москви один москаль отруює іншого. Це наша операція, яку я вів чотири роки. «Моссад» (розвідка Ізраїлю – ред.) нервово палить збоку. Знищити ворога, не порушуючи Мінських домовленостей, потрібно вміти», – переконаний Снєгирьов.

Читайте також: «Русский мир» скорочується: російський політолог розповів про проблеми у Путіна через Донбас 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 02:59 :25