середа, 18 квітня, 2018, 18:00 Політика
Кандидат у члени ЦВК: Ми не є «котами в мішку»
ZIK
ZIK

Політичний складник у діяльності ЦВК має бути повністю виключений. Адже якщо Центрвиборчкому не будуть вірити, то будь-яким результатам виборів не довірятимуть також.

Таку думку висловив кандидат у члени ЦВК від об’єднання «Самопоміч» Євген Радченко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Дійсно, могло скластися таке враження, що народні депутати мало що запитували у претендентів у члени ЦВК. Але варто зауважити, що кожен депутат отримав пакет документів, де написана автобіографія претендентів, їхній досвід роботи та інші документи.

Також є результати спецперевірки, яка проводиться в межах законодавства про запобігання корупції. І саме тому, що депутати значною мірою вже проінформовані, питання були досить формальними. Тому ми не є «котами в мішку» та людьми, яких не знають парламентарі», – пояснив Євген Радченко.

Щодо того, що претендентів 14, а натомість вакантних місць – 13, кандидат зауважив, що кожен претендент бачить ризик, що може не потрапити до складу ЦВК.

«У найбільш ризикованому становищі перебувають кандидати, які були номіновані від так званих малих партій, фракцій чи груп, тобто які не входять до коаліції.

Наразі на собі я не відчуваю жодних політичних впливів, зі мною ніхто не проводить підпільних і нечесних консультацій. Сподіваюсь, що така ж ситуація і в інших претендентів», – підкреслив кандидат у члени ЦВК.

На його думку, політична складова в діяльності ЦВК має бути повністю виключена.

«Ми вже настільки підмочили репутацію Центрвиборчкому, що треба зробити усе можливе, щоб орган знову користувався довірою. Адже якщо ЦВК не будуть вірити, то будь-яким результатам виборів не довірятимуть також.

Тому основний напрямок роботи Комісії – це забезпечити безпрецедентний рівень відкритості та прозорості. І це буде першим серйозним кроком для відновлення довіри до органу!» – наголосив Євген Радченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 17:41 :46