Новини » Регіони 18 квітня, 2018, 10:47
Два нардепи здали майно в Криму в управління екс-заступнику місцевої міліції, – джерело
Микола Паламарчук і Владислав Бухарєв
Микола Паламарчук і Владислав Бухарєв

Два народні депутати, колишні правоохоронці після окупації півострова залишили у своїй власності нерухомість, до того ж здали її в управління колишньому заступнику начальника Головного управління МВСУ в АР Крим. Тобто українські парламентарі залучили до управління своїм майном на тимчасово окупованій території одного із зрадників, який полишив українські правоохоронні органи та переметнувся на службу до кримських бандитів.

Про це журналістам ІА ZIK стало відомо з достовірних джерел, наближених до правоохоронних органів.

Йдеться про генерал-лейтенанта податкової міліції Бухарєва Владислава Вікторовича, колишнього першого заступника голови СБУ, зараз – народного депутата від «Блоку Юлії Тимошенко». А також про генерала поліції Паламарчука Миколу Петровича, який у період з 2001 по 2005 роки був начальником Головного управління МВС України в АР Крим. З 2014 року – депутат ВРУ від «Блоку Петра Порошенка».

В останній е-декларації Микола Паламарчук зазначає, що є власником квартири у Сімферополі, площею 162, 5 м кв. У Владислава Бухарєва трохи більше майна у Криму. Як свідчить його декларація за 2017 рік, у нього у власності є квартира у Лівадії, площею 86,8 м кв з паркомісцем та ділянка у Алушті 875 м кв.

Їхньою довіреною особою, яка управляє цим майном в окупованому Криму, є Малахов Володимир Єгорович, який, до речі, у період служби Миколи Паламарчука на півострові був його заступником.

Зараз він помічник Голови ради Міністрів Республіки Крим.

За отриманими достовірними відомостями, Володимир Малахов підтримує близькі, дружні стосунки з Прем’єр-міністром Республіки Крим Аксьоновим. Використовуючи їх, він здійснює адміністративне управління нерухомим майном в Криму, яке належить українським високопосадовцям та депутатам ВР України. Зокрема, Володимир Малахов контролює нерухомість колишнього свого керівника – народного депутата України 8-го скликання генерал-полковника міліції Паламарчука Миколи Петровича та народного депутата України 8-го скликання генерал-лейтенанта податкової міліції Бухарєва Владислава Вікторовича.

Крім того, до функціональних обов’язки Володимира Малахова входить організація та здійснення спеціальних інформаційних операцій, спрямованих на дестабілізацію обстановки серед кримських татар у місцях їх компактного мешкання (м. Білогірськ, м. Бахчисарай).

Нагадаємо, нещодавно ІА ZIK започаткував цикл статей про викриття таємних співробітників ФСБ, «кремлівських консервів» і прихованих агентів п’ятої колони Москви.

Ці матеріали є збіркою інформації, отриманої з поінформованих джерел, яка має бути обов’язково перевірена правоохоронними органами щодо достовірності та на предмет правової кваліфікації.

Також редакція закликає журналістів, громадські організацій, активістів та всіх патріотів долучатися до викриття всіх прихованих агентів ворога.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 10:12 :48