вівторок, 17 квітня, 2018, 18:50 Політика
Заступник міністра: Росію дотискають до того, щоб вона погодилася на миротворчу місію
ZIK
ZIK

Якщо буде рішення щодо звільнення окупованих територій Донбасу, то воно буде одночасним, а не частковим.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував власний сценарій повернення окупованого Донбасу. Про це він сказав в інтерв’ю «Українській правді». Так, очільник МВС сумнівається у можливості реінтеграції відразу всіх окупованих територій, тому пропонує повертати їх за допомогою «тактики дрібних кроків».

Юрій Гримчак вважає, що частково план, озвучений міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, можна реалізувати.

«Але якщо читати інтерв’ю Авакова, то там така річ, що росіяни просто так не підуть, але вони підуть у якомусь невеличкому районі… Тут є питання, як це можна зробити. У мене немає цього розуміння, тому що зараз Російську Федерацію дотискають до того, щоб вона, фактично, погодилася на миротворчу місію», – зазначив Юрій Гримчак.

Гість програми висловив сумнів, що можна частково звільняти окуповані території.

«Мені здається, якщо буде таке рішення, то воно буде одночасним. Тому буде рішення – по всій території зайдуть і миротворчі війська, і міжнародна адміністрація», – вважає Юрій Гримчак.

Заступник міністра додав, що, на його думку, санкції, запроваджені проти РФ, теж діють, щоправда не так швидко, як би того хотілося.

«Резервний фонд вичерпаний, фонд майбутніх поколінь вичерпується; фактично перекрили шляхи перекредитування тощо… Чому впали на 68% акції UC Rusal? Тому що є борги, а вони не можуть перекредитуватися. Вони потрапили у цей «чорний» список – і все, фактично компанія пішла на ліквідацію. Це ситуація, яка була запрограмована першими санкціями. Сьогодні вони збільшуються», – зазначив Юрій Гримчак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 00:57 :06