вівторок, 17 квітня, 2018, 16:36 Суспільство
За рахунок символізму виграти вибори можуть лише опозиційні сили, – Щербина
ZIK
ZIK

В інформаційному просторі зараз створюються теми для розмов та боротьби на екранах телевізорів за владу. Зокрема, це стосується і розмов про начебто вихід України з СНД, хоча вона ніколи не була її членом. Також почали обговорювати створення Української Помісної православної церкви. Але владі це не допоможе, бо на символізмі виграти вибори може лише опозиція, якщо правильно себе буде вести.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

«У мене складається враження, що ми в Україні живемо за заповіддю класика української літератури, який казав, що ми говоримо про те, чого немає, щоб довести, що його не існує. Бо Україна не є членом СНД, а лише спостерігачем, угода з цією організацією не ратифікована у Верховній Раді і зараз ми чомусь починаємо звідкись виходити. Звісно, це не проблема, щоб вийти і не асоціюватись з нею», – сказав Щербина.

Але, за його словами, враховуючи взаємовідносини України із цією організацією, це можна було робити ще у лютому 2014 року. І те, що це робиться саме зараз, є політичним технологічним сигналом.

«Зараз створюються теми для розмов та боротьби на екранах телевізорів за владу. Тому буде розвиватися ще одна тема, яка є достатньо актуальною – формування єдиної Помісної церкви. Адже під час останньої зустрічі Петра Порошенка з Вселенським Патріархом Варфоломієм якраз нібито обговорювалося це питання. Тому це якраз і стане однією із передвиборчих фішок, як би це цинічно не звучало», – прокоментував Щербина.

Хоча він вважає, що за рахунок символізму виграти вибори можуть лише опозиційні сили.

«Можна виграти вибори за рахунок символізму, якщо ти перебуваєш в опозиції. А владі – це не допоможе, бо на символізмі виграти вибори неможливо», – розповів Щербиина.

Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко на зустрічі з керівниками фракцій попросив їх підтримати створення Української Помісної Православної церкви.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 05:49 :53