вівторок, 17 квітня, 2018, 16:26 Політика
«Ви втратили відчуття реальності»: трибуну ВРУ заблокували

Народні депутати із фракції Радикальної партії заблокували трибуну у сесійному залі ВРУ.

Як заявив на початку вечірнього засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко, ще на ранковому засіданні обранців просили розглянути законопроекти щодо соціального захисту чорнобильців.

Нардеп нагадав, що було винесено один законопроект (нагадаємо, сьогодні ВРУ підтримала законопроект № 6230  «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (щодо виплати грошової компенсації на безоплатне харчування дітей)»), який не має стосунку до соцзахисту, а ось ключовий законопроект № 4442 про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо пенсійного забезпечення, так і не внесли.

«На превеликий жаль, чи через відсутність совісті, чи через якісь інші причини, але ви втратили відчуття реальності. Ні один парламент не дозволяв собі нехтувати інтересами чорнобильців, зневажати їх, принижувати, тим більше, напередодні роковин катастрофи», – заявив Олег Ляшко.

Нардеп заявив, що він та його колеги будуть блокувати трибуну, поки парламент не розгляне питання про соціальний захист чорнобильців.

Попри блокування трибуни, ВРУ почала розгляд проект Закону про внесення змін до Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему № 6624 .

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 06:34 :20