вівторок, 17 квітня, 2018, 0:55 Економіка
Уряд вимагає у Верховної Ради ухвалити трирічну бюджетну резолюцію

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Уряд закликатиме парламент ухвалити трирічну бюджетну резолюцію, яка дасть можливість кращого планування розвитку країни.

Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів, повідомляє Укрінформ.

«Як Уряд, який хоче дивитись трохи далі, ніж на один календарний рік, ми хочемо внести в парламент бюджетну резолюцію на три роки... Ми маємо зробити більш широкий горизонт планувань і для цього нам потрібно зробити бюджетну резолюцію на три роки вперед», – сказав Гройсман.

Він додав, що декілька місяців назад Уряд запропонував проект закону, який дозволяв би Кабміну подавати бюджетну резолюцію не першого квітня а першого червня або липня для подальшого ухвалення на три роки.

«Це означає, що вся країна буде вже більш стабільно дивитись у майбутнє на три роки...Щоб ми розуміли, які будуть макроекномічні показники, що ми плануємо по росту економіки і так далі», – сказав Гройсман.

Він додаві, що парламент не ухвалив цей законопроект і тому Уряд буде звертатися до Верховної Ради, щоб ухвалити трирічну бюджетну резолюцію. Якщо ж цього не відбудеться, то Уряд подасть на схвалення однорічну резолюцію.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 19:24 :42