вівторок, 17 квітня, 2018, 18:42 Львів
У Верховної Ради вимагають прийняти «антиолігархічний пакет»

Львівська облрада прийняла звернення до Верховної Ради України щодо підтримки Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

Звернення депутати підтримали на сесії 17 квітня.

Як повідомляється у зверненні, найбільшою бідою України є корупція, а олігархи є головним гальмом розвитку впродовж чверті століття. «І поки Нація воює, олігархи мародерствують. Вони далі гендлюють із країною-агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями», – сказано у зверненні.

На думку обранців, єдиний шлях – це «запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень». Майже всі необхідні законопроекти давно написані й зареєстровані у Верховній Раді України. Однак досі ці ініціативи не підтримано, бо вони підривають самі основи олігархічного ладу в державі.

Депутати Львівської облради вимагають від депутатів ВРУ підтримати Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, «який має стати для народних депутатів лакмусовим папірцем, тестом на відданість Нації та Державі». Йдеться про:

І. Повернення капіталів з офшорів i ліквідація схем виведення грошей з України.

ІІ. Демонополізацію та ліквідацію олігархічної моделі економіки.

ІІІ. Заборону приватизації стратегічних підприємств.

ІV. Деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи.

V. Землю у власності нації.

VІ. Новий Податковий кодекс і розвиток середнього класу.

Окрім того, на думку депутатів, з прийняттям Антиолігархічного пакета докорінних перетворень необхідно одночасно запустити зміни політичної системи, найважливішими з яких є:

• скасування депутатської недоторканності;

• процедура відкликання депутатів, чиновників, суддів;

• скасування грошової застави для корупціонерів;

• новий виборчий кодекс.

Як повідомлялося, під Львівською облрадою сьогодні відбувся пікет націоналістичних сил проти олігархів. Приміщення облради посилено охороняли спецпризначенці. Представники «Національного корпусу», «Правого сектора» та «Свободи» вимагали, аби обласні обранці прийняли відповідне звернення до влади.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 07:30 :06