вівторок, 17 квітня, 2018, 16:48 Львів
У Львові в приміщенні бібліотеки з’явиться Чеський дім

Сьогодні, 17 квітня, під час візиту до Львова Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула підписав договір оренди приміщень в одній з міських бібліотек, де відкриють з Чеський дім.

«Дякую за підтримку цієї ініціативи Чеського Посольства. Я з радістю хочу використати цю можливість, бо це буде правильно і справедливо. Ми готові наблизити до вас чеську культуру, тому що культура зближує людей. Наші народи близькі, але ми хочемо, щоб були ще ближчі», – зазначив Радек Матула, Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні.

Чеський дім займе частину невикористовуваних приміщень бібліотеки № 32 на вул. Виговського, 79. З проханням надати тут приміщення в оренду до мерії звернувся Чеський Центр при Посольстві Чеської Республіки в Україні, який протягом останніх років активно працює у Львові. Втім, проводив свої заходи у нерегулярно орендованих приміщеннях.

За надані в оренду 40,6 кв.м, Чеський Центр за власні кошти капітально відремонтує всі приміщення бібліотеки. За попередніми підрахунками, вартість ремонту становитиме 2,5 млн грн.

«Згідно з договором оренди приміщень, реалізація цього проекту, відновлення нашої медіатеки відбудеться в 2 етапи. Буде відремонтовано приміщення, які будуть використовуватися Чеським домом протягом 2018 року. І до кінця 2020 року ми отримаємо капітально відремонтовану усю бібліотеку за рахунок інвестиційного внеску Чеського дому», – зазначила Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР.

Нагадаємо, 7 грудня на сесії Львівської міської ради надали в оренду нежитлові приміщення на вул. Виговського, 79 за місячну орендну плату у розмірі 1 грн. за 1 кв. м. для Посольству Чеської Республіки в Україні. Договір оренди уклали на 10 років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 00:03 :04