вівторок, 17 квітня, 2018, 12:34 Львів
У Львові 12 власників квартир у центрі оштрафували на 1700 грн за встановлення пластикових вікон

Адміністративна комісія, створена при виконкомі ЛМР для розгляду порушень законодавства про охорону історичної спадщини, під час сьогоднішнього засідання штрафувала 12 власників квартир у центрі Львова по 1700 грн кожного.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, всього комісія розглянула 14 протоколів щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини власниками квартир на вул. Братів Рогатинців, вул. Галицькій, вул. Толстого. Йдеться про заміну дерев’яних вікон на пластикові. Розгляд 2 протоколів перенесли, а по 12 протоколах комісія вирішила накласти штраф в розмірі 1700 грн.

«Мета нашої комісії не накласти максимальну кількість штрафів, а заохотити мешканців дбати про свій будинок, який є історичною пам’яткою та ставити дерев’яні вікна замість пластикових і зберігати автентичність будинку», – наголосив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, 2 березня, виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР». Адміністративна комісія розглядає виключно адміністративні спори про адміністративні правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини, а саме справи про адміністративні правопорушення, які передбачені ст. 92 Кодексом України про адміністративні правопорушення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 00:50 :39