вівторок, 17 квітня, 2018, 18:07 Події
У Генштабі відреагували на позов Матіоса проти рішення Муженка

У Генеральному штабі ознайомлюються з позовом головного військового прокурора Анатолія Матіоса на рішення керівника Генштабу Віктора Муженка про обмеження повноважень військових прокурорів.

Сеник підтвердив, що на адресу Генерального штабу вже надійшла ця позовна заява.

«Офіційно надійшла позовна заява й опрацьовується. Вживаються заходи щодо забезпечення належного представництва інтересів Генерального штабу ЗСУ в суді», – повідомив він.

Відповідаючи на питання, чи діє вже доручення Муженка, Сеник пояснив, що ніякого доручення по суті не було.

«Це (документ, на який скаржиться Матіос – ред.) була телеграма за підписом Начальника управління правового забезпечення Генштабу, де було відповідне юридичне роз’яснення щодо порядку допуску на роботу працівників військової прокуратури в органах військового управління та військових частинах – на об’єктах», – сказав він.

Сеник пояснив, що у цій телеграмі були зібрані посилання на уже існуючі в Україні нормативні документи і закони, які урегульовують порядок доступу і дій працівників військової прокуратури на військових об’єктах.

Нагадаємо, головний військовий прокурор Анатолій Матіос подав до суду на начальника Генштабу Збройних сил Віктора Муженка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-12 22:08 :51