вівторок, 17 квітня, 2018, 17:26 Львів
У Дрогобичі діти з особливими освітніми потребами отримають інклюзивно-ресурсний центр

У Дрогобичі наприкінці травня планують відкрити інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Функціонуватиме центр на базі колишньої Дрогобицької вечірньої школи №1.

У Дрогобичі діти з особливими освітніми потребами отримають інклюзивно-ресурсний центр

У Дрогобичі наприкінці травня планують відкрити інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами.

Функціонуватиме центр на базі колишньої Дрогобицької вечірньої школи №1.

За словами начальника відділу освіти міськвиконкому Петра Сушка, конкурс на заміщення вакантних посад директора та інших адміністративних одиниць центру було оголошено завчасно і вже до кінця цього тижня відбудеться засідання конкурсної комісії, де оберуть керівників на ці посади.

Після обрання адміністрації закладу, з державного бюджету буде виділено 200 тис. грн на придбання відповідного обладнання. Для цього необхідно буде сформувати список дітей, які потенційно зможуть відвідувати заняття в центрі.

Нагадаємо, основним у роботі інклюзивно-ресурсного центру є супровід дітей з особливими освітніми проблемами від 2 до 18 років. Тут працюватимуть учителі-логопеди, дефектологи та реаніматологи.

За інформацією відділу освіти міськвиконкому, у Дрогобичі та Стебнику є близько півтори тисячі дітей з психічними порушеннями чи порушеннями опорно-рухового апарату.

У процесі планування роботи центру акцентуватимуть увагу на консультаціях з провідними фахівцями щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та співпраці з медичними центрами відповідного напряму. 

«Наразі у Дрогобичі надзвичайно важко жити та вчитися дітям з такими проблемами, тому створення ресурсного центру повинно стати одним із перших кроків у напрямку забезпечення комфортного проживання, доступу до освіти та медицини дітям, які мають особливі потреби щодо цього, а робота його повинна бути ефективною та якісною», – каже заступник міського голови Василь Качмар.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 01:16 :07