вівторок, 17 квітня, 2018, 22:50 Політика
Томенко: Президент завдав удару по ідеї помісної автокефальної православної церкви
ZIK
ZIK

Петро Порошенко завдав удару по ідеї помісної автокефальної православної церкви, бо прозвітував, не зробивши справу. Такі дії Президента не сприяють об'єднанню, тому що треба було спочатку зібрати підтримку церков.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко.

«Порошенко завдав удару по ідеї української помісної православної церкви, бо прозвітував, не зробивши справу, що в 2018 році вона буде. Але, на жаль, не буде», – зазначив громадський діяч.

За його словами, такі дії Президента не сприяють об'єднанню, тому що треба було спочатку зібрати підтримку церков, а потім оголосити створення помісної церкви. Церква, як зазначає пан Томенко, не проголошується, а твориться. 

«Церква твориться щоденною роботою, щоденним переконанням. Діяти треба, починаючи з громади. Людей треба переконувати, що це дуже важливо й працювати з системою православної церкви, бо звернення Президента, ВР та уряду є останніми в цій системі координат. Тобто спочатку має бути суспільне бажання», – переконаний Томенко.

Також пан Томенко додав, що Президентові потрібно думати про Україну, а не про те, як залишитися на другому президентському терміні. 

«Ми з вами є свідками того, що влада сьогодні перетворилася у піар-служку. Це проголошення мало бути на 1030 річницю хрещення Русі, якраз перед президентськими виборами, тому за нього треба голосувати. Такі речі, на мою думку, неприпустимі», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 13:09 :13